Odkazy z Služby a remesla

Start / Služby a remesla /
Zpracujeme přehledy, přiznání, výkazy, komplexně se postaráme o vedení účetnictví Vaší firmy. Nabízíme i úspornější variantu pro klienty, kdy jim zpracováváme jen některé účetní agendy a ostatní agendy si klient zpracovává sám. Podmínkou pro tuto spolupráci je totožný účetní software. Kontaktujte nás, jistě se domluvíme na spolupráci.
vedení účetnictví Praha

zpracování mezd Praha

Ušetřete ve svém objektu, domu či bytu za vytápění a kontaktujte nás. Nabízíme tepelná čerpadla významných značek (LG, Panasonic, Mitsubishi), které Vaše náklady na vytápění sníží. V nabídce máme také odvlhčovače Microwell. Zavolejte naší společnosti ANDĚL vzduchotechnika klimatizace Praha, rádi Vám poradíme.
tepelná čerpadla Praha

servis klimatizace Praha

Nabízíme vedení účetnictví, rekonstrukce účetnictví minulých let, kontrolu účetnictví, účetní poradenství, zpracování daní a daňových přiznání, mzdy a mzdové poradenství. Působíme v Plzni a okolí. Kontaktujte nás,rádi se o účetnictví Vaší společnosti postaráme.
účetnictví Plzeň

zpracování mezd Plzeň

Jako cateringová firma Bohemia Party Servis působíme v ČR již od roku 1993. Realizujeme pro vás rauty, bankety, svatby s hostinou, garden party, BBQ party, firemní akce a všemožné další oslavy a eventy. Kontaktujte pražskou společnost Bohemia Party Servis a objednejte si nezapomenutelnou akci v naší a Vaší režii.
catering Praha

cateringové služby Praha

Chystáte se říci svému drahému ano alebo potřebujete židle pro firemní školení anebo hudební, či divadelní festival? Nabízíme pronájem židlí na cateringové a společenské akce, no specializujeme se hlavně na svatby. I pronájem luxusních židlí je způsob, jak splnit romantické sny každé nevěsty či oslavence s dobrým vkusem. Židle cestují za vámi, aby podtrhly krásu vámi zvoleného místa a času. Cena víkendového pronájmu se pohybuje již od 2,20 eur / kus.. Židle je možné vyzvednout si osobně v našich skladech v Ružomberku a v Bratislavě, nebo vám je dopravíme za výhodné ceny dopravy.
Pronájem židlí - vybavení pro vaši svatbu nebo večírek

konferenční židle, průhledné židle ghost, dřevěné židle, svatební židle chiavari, kostelní židle, židle, banketové židle

Chytré rubriky

V přehledu našich rubrik snadno najdete ten pravý Chytrý odkaz na firmu, který Vás zajímá. Neblouděte na internetu, hledejte u nás!
Bezpečnostní služby Marketingové a polygrafické služby Právnící, notáři, znalci Projektové práce, Engineering Služby péče o tělo, wellness, sport, sportoviště
Stavebnictví, stavební firmy, řemeslníci Svatby Telekomunikace a IT služby a marketing Tlumočení, Překládání Úklid, údržba a čištění
Ostatní služby a řemesla