Odkazy z Ubytování, hotely, penziony

Start / Cestování a ubytování / Ubytování, hotely, penziony /
Chystáte se navštívit Středočeský kraj a strávit tu dovolenou nebo služební cestu? Pak navštivte náš hotel. Praha je od Velkých Popovic jen kousek. Rezervujte si pokoj v HOTELU U LEDU ješte dnes!
hotel

hotel ubytování

Klidné ubytování Šumava, to nabízí Hotel Ostrý, Železná Ruda. Poskytujeme ubytování ve 27 pokojích, vybavených praktickým pohodlným nábytkem, samostatným sociálním zařízením, telefonem a televizí se satelitním příjmem. K dispozici je také apartmán pro 4 osoby a pokoj s bezbariérovým přístupem.
ubytování Šumava

ubytování na Šumavě, ubytování železná ruda

Sháníte levné, ale komfortní ubytování v Havlíčkově Brodě? Rezervujte si svůj pokoj v penzionu STARR. Nabízíme jedno až šestilůžkové pokoje a apartmány. Najdete nás nedaleko centra města. Součástí penzionu je herna, bar i vinárna, vlastní parkoviště. Nabízíme masáže, připojení k internetu úschovnu kol. Udělejte si bezva dovolenou s penzionem STARR.
levné ubytování v Havlíčkově Brodě

penzion STARR Havlíčův Brod

Navštivte útulný penzion v bezprostřední blízkosti sjezdovky Hromovka ve Špindlerově Mlýně. Nabízíme celoroční ubytování v nekuřáckých pokojích, můžete tak s námi strávit letní i zimní dovolenou. Penzion nabízí vyžití pro turisty, lyžaře i aktivní vyžití pro celou rodinu. Součástí penzionu je také restaurace, kde Vám nabídneme jídla české kuchyně i krkonošské speciality.
penzion Horalka ve Špindlerově Mlýně

restaurace Špindlerův Mlýn

Chytré rubriky

V přehledu našich rubrik snadno najdete ten pravý Chytrý odkaz na firmu, který Vás zajímá. Neblouděte na internetu, hledejte u nás!