Odkazy z Vybavení a služby pro dům a zahradu

Start / Dum, byt a zahrada / Vybavení a služby pro dům a zahradu /
Naše společnost FILKO-Zdeněk Filipský Vám vyrobí betonovou střešní krytinu, postaví střechu nebo přímo střechu na klíč. Kontaktujte nás.
střechy na klíč

stavební řezivo

Dodáváme a montujeme plastová okna, dveře a příslušenství. Kontaktujte LD Stav Plzeň a my vše zařídíme.
plastová okna Plzeň

plastové dveře Plzeň

Kamnářství Petr Sedlák nabízí již více než 16 let krby, krbová kamna, kachlová kamna, venkovní grily a další kamnářské výrobky na zakázku. Patříme do Cechu kamnářů a máme za sebou již více než 260 úspěšných realizací. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a vždy nabízíme řešení na míru. Kontaktujte kamnářství z Dobříše v okrese Příbram a vybavte svůj dům či zahradu novým krbem či grilem.
krbová kamna Příbram

krby Příbram

Uvažujete o nových podlahách pro Váš dům či byt? Specializujeme se především na prodej a odbornou montáž všech podlahových krytin - laminátové, dřevěné, vinylové a PVC podlahy. Provádíme bezprašné renovace parket a renovace schodů. Kontaktujte firmu Podlahy Dvořák z Prahy. Nabízíme podlahy za internetové ceny, spolehlivost, kvalitu a profesionální přístup ke každému zákazníkovi.
podlahové krytiny Praha

renovace podlah Praha

Probuďte interiér Vašeho domu či bytu s naším kreativním týmem studia APB interiéry. Pomůžeme Vám využít ideálně prostor s vestavěnou skříní na míru, nebo třeba zmodernizujeme Vaši kuchyň novou kuchyňskou linkou přesně podle Vašich představ. Navrhujeme komplexně interiéry rodinných domů, velkých i malých bytů i kanceláří. Vytvoříme domov na míru Vám!
interiéry České Budějovice

vestavěné skříně České Budějovice

Poskytujeme pomoc a podporu v každodenních činnostech každému, kdo chce být ve svém domácím prostředí, ale nemůže zastat vše potřebné. Služby poskytujeme především na Rokycansku a Plzeňsku. Nabízíme komplexní péči o domácnost i zahradu.
domácí péče Rokycany

úklid domácnosti Rokycany

Uvažujete o výměně Vašeho starého kotle? Právě pro Vás je určena kotlíková dotace, při které můžete v rámci pořízení nového kotle na tuhá paliva ušetřit až 85 % nákladů. Pro rodinné a bytové domy také v kombinaci s programem Nová zelená úsporám, díky němuž získáte dotaci na automatický kotel i na zateplení domu. Víte, kolik ušetříte v rámci kotlíkové dotace? Navštivte naše stránky, kde se dozvíte více informací. Veškeré záležitosti vyřídíme za Vás - stačí nás kontaktovat.
kotlíková dotace pro Ostravsko

tepelná čerpadla pro Ostravu

Chytré rubriky

V přehledu našich rubrik snadno najdete ten pravý Chytrý odkaz na firmu, který Vás zajímá. Neblouděte na internetu, hledejte u nás!