Odkazy z Stavebnictví, stavební firmy, řemeslníci

Start / Služby a remesla / Stavebnictví, stavební firmy, řemeslníci /
Alfe Praha s.r.o. nabízí služby v oblasti úprav a zateplení panelových domů a průmyslových objektů. Vyměníme zábradlí, provedeme rekonstrukci balkónů či lodžií nebo Vám vyměníme okna. Stačí nás jen kontaktovat.
zateplení panelových domů Praha

Úpravy, rekonstrukce a zateplení panelových domů v Praze a okolí

Perimont lešení s.r.o. funguje jako půjčovna lešení již 13 let. Ale nejsme jen obyčejná půjčovna. Poskytujeme veškerý servis v oblasti lešení a prací s fasádami. Kromě pronájmu nabízíme i servis, montáž a demontáž pozinkovaného ocelového lešení. Montáže lešení provádíme v lokalitách Praha, ve Středočeském a Ústeckém kraji, po dohodě je možný pronájem lešení i po celé ČR. Podívejte se na ukázky naší lešenářské práce.
půjčovna lešení Mělník

pronájem lešení Mělník

Firma Helebrant staví domy na klíč od Plzně po Prahu. Specializujeme se především na střechy, rekonstrukce střech a střešní krytiny. Provádíme veškeré klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Chcete bydlet v novém domě s kvalitní střechou, která Vám a Vaši rodině umožní žít spokojený a šťastný život, kontaktujte stavební firmu Helebrant.
domy na klíč Plzeň

střechy Plzeň

Společnost Walfer se specializuje na výrobu nízkoenergetických dřevěných domů pro vysoce komfortní a ekologické bydlení. Dřevostavby na klíč jako sruby, komerční budovy, rodinné domy, zahradní domky, chaty, sauny, garáže, pergoly, altány apod. dodáváme především zákazníkům z regionu Vsetín a Zlín. Buďte zase o krok blíže přírodě.
dřevostavby na klíč Vsetín

roubenky na klíč Vsetín

Chcete zkrášlit Vaši zahradu altánem pro posezení s rodinou, letní grilování nebo únik před deštěm na zahradní narozeninové oslavě Vašeho dítěte? Kontaktujte stavební firmu Dřevovýroba Oberdörfer s.r.o. z Přeštic u Plzně se specializací na altány, pergoly, zahradní domky a jiné stavby ze dřeva. Vyberte si altán z katalogu na webu, nebo nás oslovte a zahradní altán Vám rádi vyrobíme na zakázku přesně podle Vašich představ.
zahradní altány Plzeň

zahradní domky Plzeň

Chytré rubriky

V přehledu našich rubrik snadno najdete ten pravý Chytrý odkaz na firmu, který Vás zajímá. Neblouděte na internetu, hledejte u nás!